Rozkoszna jakość

Leva Wine in Box

Bag-in-box to forma opakowania, która dzięki workowi próżniowemu, neutralnemu dla zapachu i smaku wina, pozwala zachować świeżość wina nawet do 6 tygodni po otwarciu. Wina wielokrotnie nagradzane: Gold Medal 2021 w najbardziej prestiżowym konkursie winiarskim Concours Mondial Bruxelles. Gold Medal 2021 International Challenge Gilbert&Gaillard, Best Wine in Box 2021 Concours International

LEVA CABERNET SAUVIGNON & MERLOT BOX

Wytrawne

Pochodzenie

Bułgaria (Dolina Róż)

Szczepy winogron

Cabernet Sauvignon, Merlot

Charakterystyka wina

Kupaż dwóch szczepów z bułgarskiej Doliny Róż. Delikatny, owocowy smak z aromatami jagód, jeżyn, czarnej porzeczki, dojrzałej wiśni, kawy i przypraw. Dobrze zbalansowany aromat dębowej beczki o długim i przyjemnym finiszu. Doskonałe do czerwonych mięs, pizzy, makaronów z sosami na bazie pomidorów i twardych serów.

This will close in 0 seconds

LEVA CHARDONNAY & DIMIAT & MUSCAT BOX

Wytrawne

Pochodzenie

Bułgaria (Dolina Róż)

Szczepy winogron

Chardonnay, Muscat, Dimiat

Charakterystyka wina

To białe wino wytrawne, czerpiące to co najlepsze z bułgarskich szczepów z Doliny Róż – Chardonnay, Dimiat oraz Muscat. Świeży, owocowy aromat i smak z nutami gruszki, melona miodowego, owoców cytrusowych oraz odrobiną kwiatu z czarnego bzu. Doskonale zbalansowany smak i długi, przyjemny finisz. Świetnie komponuje się z daniami z drobiu, owocami morza oraz rybami.

This will close in 0 seconds