KOCIE TARGI 2018 – pierwsze takie wydarzenie w Polsce!
Maj 10, 2018
Terra Serena prosecco winiarnia
Wzgórza prosecco na liście światowego dziedzictwa UNESCO
Lipiec 17, 2019
Wina Terra Serena. Odpręż się latem!
Delikatne w smaku… doskonale orzeźwia i jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. Włoskie wino prosecco Terra Serena każdy moment uczyni tym wyjątkowym.
Poznaj je bliżej!
Villa Arfanta – serce winnicy Serena, rodzinna posiadłość otoczona krzewami winorośli

Terra smak

Prosecco Terra Serena zachwyca nie tylko smakiem, ale i swoim niepowtarzalnym wyglądem. Charakteru nadają mu długo utrzymujące się drobne bąbelki oraz kremowa pianka, która tworzy się na powierzchni wina. To jednak nie wszystko. Trunek przygotowany został z winogron szczepu glera, dzięki czemu ma ono słomkową barwę z zielonymi refleksami oraz bardzo intensywny aromat cytrusów i białych kwiatów. Nic zatem dziwnego, że polscy konsumenci pokochali to bogactwo smaków i aromatów.

Na naszym rynku wino Prosecco Terra Serena dostępne jest w dwóch wersjach: Spumante i Frizzante. Pierwsze jest zdecydowanie bardziej musujące stąd przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi bąbelków. Drugie zachwyca delikatnością i subtelnością. Oba trunki jednak zapewnią doskonałe orzeźwienie i ucztę dla zmysłów na najwyższym poziomie.

Terra moment

Latem ze szczególną dbałością wybieramy trunki, po które sięgamy, chętnie też relaksujemy się w ogrodzie lub na działce. Oddajemy się lekturze, podziwiamy przyrodę, rozmawiamy z bliskimi do późnych godzin wieczornych. Takie chwile warto celebrować i uświetnić je kieliszkiem doskonałej jakości wina. Idealnie nada się do tego Prosecco Terra Serena, które najlepiej smakuje schłodzone. Musujący trunek orzeźwi, zwłaszcza w upalny dzień i jak żaden inny napój ugasi pragnienie. Kieliszek takiego trunku pozwala celebrować zakończenie dnia w sposób, na który zasługuje każdy z nas. Czego chcieć więcej?

Terra historia

Wina Terra Serena powstają w sercu regionu Veneto i tworzone są od ponad 130 lat przez obecnie już piąte pokolenie rodziny Serena. W tych trunkach wyczuwa się smak pasji i zaangażowania, wzbogacających doznania płynące z delektowania się nimi.

Łagodnemu zapachowi Terra Serena towarzyszy bogactwo aromatów, które sprawia, że każdy jego łyk jest wielowymiarowym doznaniem.

Wina Terra Serena – pięciopokoleniowa tradycja wytwarzania win, miłość do regionu i nowe technologie owocują doskonałą jakością i docenianym przez Polaków smakiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *