Cote Red Semi Dry - dobre wino do dwudziestu złotych. Wino wegańskie.
Dobre wina do 20 zł? To możliwe!
Grudzień 16, 2019
Historia kota Grzegorza czyli dlaczego warto adoptować.
Grudzień 16, 2019
Siódma edycja akcji „Nakarm koty z Cote” ruszyła pełną parą!
Akcja Nakarm koty z Cote 7
Plakat akcji Nakarm koty z Cote 7
Wino Cote po raz siódmy startuje z Akcją Nakarm koty z Cote.

Jesienna aura za oknem nie zachęca do wychodzenia z domu. Wszelkie spotkania z rodziną czy z przyjaciółmi odbywają się zwykle w domowym zaciszu, gdyż okres jesienno-zimowy to czas, który najchętniej spędzamy pod kocem z gorącą herbatką lub dobrym winem. Na ulicach oraz w sklepach zaczynają pojawiać się pierwsze świąteczne ozdoby – to przypomina nam, że okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami.

Zanim zaczniemy tę „gorączkę” i wpadniemy w wir świątecznych przygotowań, warto otworzyć serce i pomyśleć o stworzeniach, które nie mają ciepłych domów, gdzie będą mogły spędzić ten niezwykły czas. Z myślą właśnie o wolno-bytujących kotach, dystrybutor wina Cote, organizuje kolejną edycję niezwykłej akcji „Nakarm koty z Cote”. Pokazuje ona, że wystarczy nasz drobny gest, aby pomóc tym czteronożnym zwierzętom.

To już 7 edycja, w której możemy udzielić pomocy wolno-bytującym kotom.

Zwierzaki, które w poprzednich latach ją otrzymały, czekają na nas i tej zimy. Cała akcja rusza 9 grudnia 2019 roku i potrwa do 28 lutego 2020 roku. Również i tym razem od każdej butelki wina „Cote” sprzedanej w czasie trwania aktywności, 10 groszy przeznaczone zostanie na zakup karmy, która trafi do wybranych placówek. Szacuje się, że podczas tegorocznej edycji zebrana zostanie kwota o wartości powyżej 20 000 zł. Zbliżający się czas to również świetna okazja, aby otworzyć swoje serca i bez większego wysiłku udzielić pomocy kochanym zwierzakom.

JAK TO DZIAŁA?

Akcja dystrybutora wina Cote podzielona jest na trzy etapy. W każdym z nich weźmie udział 8 fundacji lub organizacji, a 4 z każdego etapu zostaną nagrodzone karmą. Dla osób, które chcą wesprzeć akcję będzie dostępna lista placówek, na które będzie można oddać głos. W tym roku fundacje mogą zdobyć również roczne pakiety profilaktyczne Veticover, zawierające najważniejsze procedury medyczne, pomagające utrzymać kota w najlepszym zdrowiu i kondycji fizycznej. Pakiety te, będą dalej przekazywane przez fundacje rodzinom adoptującym koty, dając im roczny bezpłatny dostęp do najlepszych specjalistów z zakresu weterynarii oraz do najwyższej jakości produktów.

Wszystkich miłośników wina, ale przede wszystkim ludzi o dobrym sercu, zachęcamy od 9 grudnia do wejścia na profilu facebookowym Wina Cote i oddania swojego głosu na wybraną placówkę.

Sprawmy, aby te kochane zwierzaki dostały od nas odrobinę ciepła i zachęcajmy również innych do przyłączenia się do akcji. To dla nas tak niewiele, a tym małym stworzeniom możemy zapewnić przetrwanie kolejnej zimy.

Partnerami akcji są: „Kocie sprawy”, CatExperts, Veticover, Kociara i Kocistyl. Cała inicjatywa prowadzona jest przy wsparciu producenta specjalistycznej szwedzkiej karmy dla kotów Husse ProKatt i właśnie ta karma trafi do schronisk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *